Natalia Skrycka – „Z muzyką w Lewkowie”

Opublikowano 12 sierpnia 2024, 07:19

Wraz ze Stowarzyszeniem Strefa Kultury zapraszamy Państwa serdecznie na kolejny koncert z cyklu Z muzyką w Lewkowie.

1 września 2024 roku będziecie mogli Państwo posłuchać mezzosopranistki Natalii Skryckiej w akompaniamencie Bogusławy Suchanka, pianistki, która akompaniuje wielu znakomitym solistom.

Zaprezentowana zostanie operowa klasyka: utwory G. Bizeta, C. Saint – Saensa, a także piosenki z repertuaru K. Weilla, D. Modugno i Kabaretu Starszych Panów.

Koncert odbędzie się w Sali Balowej Pałacu Lipskich, o godzinie 18:00. Bilety można zakupić na stronie www.biletserwis.pl

Muzeum nie sprzedaje biletów.

Plakat przedstawia portret uśmiechniętej Natalii Skryckiej. Po lewej stronie logo Z muzyką w Lewkowie 01.09.2024, niedziela, godz. 18:00
Zespół Pałacowo-Parkowy w Lewkowie
Sala Balowa
Po prawej stronie napis Utwierdź mnie