III Forum Szlaku Pracy Organicznej

Opublikowano 25 września 2024, 09:04

W Muzeum w Śmiełowie odbyło się III Forum Szlak Pracy Organicznej. Forum odbywa się co kwartał w siedzibie jednego z partnerów szlaku.

Muzeum w Lewkowie Zespół Pałacowo-Parkowy jest obok m.in. Rogalina, Kórnika, Śmiełowa, Winnej Góry, Turwi także partnerem Szlak Pracy Organicznej. Zachęcamy do poznawania miejsc związanych z wielkopolskimi organicznikami i ich dziedzictwem. Mapa Szlaku Pracy Organicznej czeka na Państwa w kasie Muzeum w Lewkowie.

Dziekujemy za zaproszenie i odbycie pierwszego spotkania jako pełnoprawny członek szlaku. Dla Państwa specjalnie nabyliśmy nową partię zaktualizowanych map Szlaku Pracy Organicznej, uzupełnionej o Pałac w Lewkowie. Poniżej, krótka galeria ze spotkania.