Wiosenny plener foto w Lewkowie za nami

Opublikowano 14 czerwca 2024, 12:06

Rozpoczęła się II edycja pleneru fotograficznego “4 pory roku w Lewkowie” . W niedzielę 9 czerwca w plenerze uczestniczyło 19 fotografów. Kolejna edycja już 25 sierpnia 2024r. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają robić zdjęcia. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba uczestniczyć we wszystkich czterech edycjach.

4 Pory Roku to konkurs adresowany do fotografów – pasjonatów, jak również amatorów.

Przez cały rok (obejmujący 4 pory roku) w wyznaczonych terminach – 9 czerwca 2024, 25 sierpnia 2024r, 6 października 2024r. i 2 lutego 2025r. zapraszamy wszystkich chętnych do fotografowania na terenie Muzeum w Lewkowie w 3 kategoriach:
– otoczenie
– wnętrze
– detal
Pokłosiem konkursu jest wystawa plenerowa, podczas której prezentowane są zwycięskie prace. Zwycięzcy otrzymują także nagrody finansowe i rzeczowe. Patronat nad konkursem sprawuje wójt Gminy Ostrów Wielkopolski. Współorganizatorami konkursy są Muzeum w Lewkowie i Stowarzyszenie Qultura.